Eva Green

Eva Gaëlle Green

8,5
36 051 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Green

Pierwszy raz miałem okazję widzieć ją w filmie "Marzyciele".Jako uwodzicielska Francuzeczka zrobiła na mnie wrażenie bezpretensjonalnością swej gry i urodą.Kiedy na ekrany polskich kin wchodziła produkcja "Królestwo niebieskie" i wszędzie widać było plakaty,to w życiu bym się nie zorientował,że kobieta na nich i Eva to ta sama osoba.Green w tym filmie wyglądała zupełnie inaczej i również sprawdziła się w nowej ,zupełnie innej roli.Jest młoda,zdolna i ma coś w sobie,co przykuwa uwagę.

Martin_Eden

"wszędzie widać było plakaty,to w życiu bym się nie zorientował,że kobieta na nich i Eva to ta sama osoba"

Haha, dokładnie: myslałam, że to jakaś Królowa Śniegu.
A Eva jest świetna - nareszcie ktoś z ciekawą osobowością i oczywiście talentem, nie mogę się doczekać jej kolejnego filmu, nawet gdyby miał to być Bond;P

msgamgee

Miło wiedzieć,że nie tylko ja odniosłem takie wrazenie :) Co do nowych filmów z jej udziałem,to jestem zdania,że nawet jako dziewczyna Bonda pokaże na co ją stać i może dzieki temu rezyserzy bardziej zainteresują się jej osoba.Pozdrawiam

Martin_Eden

CUDNA, śliczna i świetna w "Marzycielach". i pewnie awansuje na jedną z najpiękniejszych dziewczyn Bonda. J.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones