Eva Green

Eva Gaëlle Green

8,5
35 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Green

Powinna Dostac...

użytkownik usunięty

...OSKARA!!! za to co wyprawia w Penny Dreadful! Jestem pod wieeeelkim wrazeniem O_O

Oskara może jeszcze nie ale naprawdę świetnie gra w tym serialu jak zresztą w każdym filmie. Ma cudowną urodę (w końcu Francuzka), która wpasowuje się w mroczne, wiktoriańskie klimaty. Pierwszy film jaki z nią obejrzałam byli Marzyciele i od tamtego filmu nadal jestem zachwycona tą aktorką. Uwielbiam ją i mam nadzieję, że jeszcze nas zaskoczy.

użytkownik usunięty
Cinnamonelf

Za Marzycieli mam zamiar sie zabrac, nietylko dla niej ale dla Michaela Pitta tez. Co do francuzek - ona i Marion Cotillard maja cos w sobie.

gra niesamowita, a ten jej głos ! ciarki na całym ciele : )

Castielll

Dokładnie! Gra bosko!

racja, ale nie ma Oskarów za role serialowe, za to Złote Globy są...więc fajnie by było gdyby dostała ;)

użytkownik usunięty
maggieflakes

Oskar - to taka metafora :) chodzi najwyzsza nagrode jaka jest mozliwa za postac serialowa. Czytalam ostatnio ciekawstke scena seansu przy stole miala trwac (rezyser tak przewidywal) dwa dni...a ona usiadla i zrobila wszystko od razu!

scena seansu to kunszt aktorski ;)

maggieflakes

Zgadzam si! cały czas udowadniała, że jest niesamowitą aktorką, ale scena z seansem spirytystycznym - geniusz! Rozwaliła mnie na łopatki. Podobnie jak w domu jak przemawiała przez nią Mina oraz późniejsze opętania.

użytkownik usunięty

Zgadzam się, ona tam szaleje i to ostro haha! :)

Brak nominacji do Emmy. Śmieszne.

użytkownik usunięty
CasperChase

Co to za banda slepych idiotow?

Nie wiem. Zamiast dać Famke Janssen i Evie Green po nominacji, dali chyba 6 (lub 5) aktorom z "American Horror Story: Coven".

użytkownik usunięty
CasperChase

Szkoda slow...

Niestety tak to działa. Kerry Washington nawet dostała nominację- co prawda w innej kategorii, ale to pokazuje, że ważna jest popularność serialu, nie jakość.

W tym sezonie serialowym powstało tyle ciekawych produkcji, które pozostały niezauważone podczas nominacji, że naprawdę szkoda słów.

użytkownik usunięty
CasperChase

Trzymam kciuki za Eve w przyszlym roku w takim razie...

Doczekaliśmy się nominacji do Złotych Globów!

użytkownik usunięty
CasperChase

w koncu!

bardzo się cieszę i trzymam kciuki za Evę :)

CasperChase

Tak szkoda słów! Opętanie wg Green jest niesamowite. Świetnie gra i do tego niesamowicie wywraca oczami. Wie co ma zrobić z ciałem i jak mutować głos. SUPER!

Whitmanoff

Widać, że wczuła się w rolę i odpowiednio do niej przygotowała.

użytkownik usunięty
CasperChase

Może po prostu jest sobą?

O ile wierzysz w opętania przez bogów. :)

CasperChase

Nie traktowałbym EMMY powaznie. Nagrodzili żałosną role Kathy Bates, ktora w Sabacie wypada jakby parodiowala seryjna zabojczynie. Prawdziwe Horror Story w wykonaniu Green zupelnie olali.

CasperChase

W sumie bez różnicy. Nagrody jak by się nie nazywały to tylko subiektywne odczucia grupki osób.

Zgadzam się, znakomicie tam gra :)

Tak ten serial to rola jej życia w innych produkcjach w jakiej ją widziałem jakoś nie wryła mi się w pamięć .

blysk_2

Będąc w połowie sezonu 1go stwierdzam, że Helena Boham Carter się dla mnie skończyła. Chyba chcę nową Bellatrix.

PaniChajes

Dokładnie, to samo chciałam napisać. Helena jest mroczna, ale Eva jest w tym lepsza.

nominacja do Złotego Globu w ciemno powinna być.

Też tak uważam. Jest genialna, warsztat aktorski w najlepszym wydaniu.
Uwielbiam ją oglądać! Scena przy stole z Madame Kali - mistrzostwo. Musiałam obejrzeć ją dwa razy, pod takim wrażeniem byłam.

Popieram! Jest wybitną aktorką!

W tym wypadku powinna dostac Golden Glob, byla chyba nawet nominowana.
Zawsze ją luniłem, ale rola Vanessy Ives mnie calkiem uwiodła.
To Skandal, ze nie ma jej na liście top aktorek.

elo84

Teraz widzę, że jest na miejscu 6,(z jej profilu) nie ogarnąłem wcześniej przeglądając top listy filmwbu na których jej nie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones