Eva Green

Eva Gaëlle Green

8,5
36 051 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Green

Mnie się nie podoba. ma pospolitą urodę. Ale poczekam na inne filmy z jej udziałem. Może jest zdolna. W Królestwie niebieskim niewiele miała do grania.

czarny_kot

A cóż to za temat: "Nieładna"?! Nie ma to jak prowokacja, a ja cię tylko odeślę na evagreenweb - obejrzyj sobie galerię, to zmienisz zdanie. A w "Królestwie niebieskim" miała co grać, aż szkoda że jej postać nie została bardziej rozwinięta. Weźmy na przykład scenę śmierci króla - nie dostrzegłaś całej GAMY uczuć na jej twarzy, sposobu, w jaki reagowała na to, co jej mówił?

lighthouse

galeria na evagreenweb przekonuje do zgodzenia się z lighthousem

lighthouse

A mnie ta strona nie przekonała:/
Każdy ma inny gust, mnie się Eva nie podoba i nie wiem, co by musiała zrobić, żeby zmienić moje zdanie.
A jeżeli każda kobieta byłaby tak przygotowana, umalowana i ubrana do zdjęć jak ona, to znalazłyby się miliony o wiele piękniejszych od niej.

perelka

ehhhh te Kobiety tylko by plotkowały kto ładniejszy i przystojniejszy:p:p:p
a mi sie Green poodooba O_O
;)

czarny_kot

Jesli chcecie ocenic jej urode, odsylam do Marzycieli BB, a jesli chcecie zobaczyc swietna gre aktorska z jej udzialem, rowniez odsylam do ww filmu!!!!!

czarny_kot

o tak..brzydula!

cleotrf

Gratuluję, odkopałeś wątek sprzed sześciu lat tylko po to by napisać, że jest brzydka. Szacun!

korrnik

Liczyć sie naucz.

Xerxo

LOL

czarny_kot

Twoja stara jest nieładna.

czarny_kot

Pospolitą? Nic w jej urodzie jest pospolite. Jest jak najbardziej oryginalną pięknością. Nie każda ślicznotka musi mieć duże oczy, pełne usta, nieskazitelną cerę i blond włosy -.- Eva się przynajmniej czymś wyróżnia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones