Eva Green

Eva Gaëlle Green

8,5
35 838 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Green
użytkownik usunięty
Anabelle09

Kobieta szatan.

Anabelle09

I ma mistrzowskie cyce.

użytkownik usunięty
WielkiSzu

no wlasnie ma fajne piersi, ale w kazdym filmie ma inne, wiec chyba korzysta z dublerki. ale piekna jest. taka naturalna pieknosc

No coś Ty? Dublerka?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

http://film.interia.pl/wiadomosci/news-eva-green-miala-dublerke-w-erotycznych-sc enach,nId,1817705, a tu artykuł w którym piszą że miała dublerke ;)

Moje życie legło w gruzach... damn :)

użytkownik usunięty
Anabelle09

w The Salvation jest Boska

Anabelle09

No to w takim razie mało widziałaś skoro twierdzisz że Eva jest taka piękna. No dobra, jest piękna ale widziałam dużo piękniejsze od niej i to w Polsce. Ogólnie kobiety z zagranicy nie mają szans w starciu z Polkami a przynajmniej te z zagranicy wypadają bardzo blado przy Polkach.

użytkownik usunięty
nudecroft

Jestem Polką. Dużo u nas jest pięknych kobiet, ale Eva moim zdaniem ma to coś, takiego magnetycznego w sobie. Dla mnie jest jedną z najpiękniejszych aktorek, na równi z Natalie Portman, Keira Knightly, Angelina Jolie, Amber Heard i Winona Ryeder. A z Polskich aktorek szału nie ma, jedynie Pola Raksa i Anna Dymna. Polki wcale nie są aż tak piękne jak się mówi, wręcz przeciętne

Czegoś tu nie rozumiesz bo wymieniasz znane Polki jak Dymna czy Raksa ale ja mówię o Polkach anonimowych nie znanych, które są o niebo ładniejsze i atrakcyjniejsze od tych zagranicznych kobiet. Polki są najpiękniejsze na świecie a zraz po nich Rosjanki itd.

użytkownik usunięty
nudecroft

Rosjanki są dużo ładniejsze od Polek, tak samo Francuski. Eva jest idealem

Czy Rosjanki są ładniejsze od Polek to już kwestia gustu, moim zdaniem nie. Jedno jest pewne, w każdej nacji znajdą się jakieś piękności a statystycznie najwięcej jest ich w Polsce.

użytkownik usunięty
nudecroft

Tu się zgodzę, że wszędzie są piękne i brzydkie. Ale ogólne w Polsce nie ma piękności , większość jest przeciętna.

Jak zawsze wychodzę w teren to widzę bardzo ładne twarze a wierz mi mam dobry gust. Jak to nie ma piękności? Są i to bardzo piękne.

użytkownik usunięty
nudecroft

Każdy ma inny gust. Słowianki są piękne, ale nie mają tego coś. Rzadka są przepiękne. Ale o gustach się nie dyskutuje

Są pewne sztywne schematy i sztywne kanony piękna które mówią o tym że gust przestaje być względny i wtedy można powiedzieć że ktoś ma dobry gust lub kiepski gust. I dla przykładu : Jeśli ktoś uważna że np Jessica Alba jest najpiękniejsza na świecie to myli się i ma kiepski gust. Owszem Alba jest ładna ale ma w swojej urodzie coś banalnego co sprawia że nie można zakwalifikować ją do naprawdę pięknych. Jeśli ktoś uważa że Izabella Scorupco jest piękna to ma rację i ma dobry gust.
Jak chcesz możemy się pobawić, wymień kilka nazwisk różnych pań a ja ci powiem czy masz dobry gust czy taki sobie ; )

użytkownik usunięty
nudecroft

Zgadzam się nigdy nie uważałam że Jesica Alba jest piękna, ładna tak , ale tak jak napisałeś nie ma tego czegoś. Ja uważam że najpiękniejsze są: Angelina Jolie, Amanda Serfried, Keira Knightly, Winona Ryeder, Audrey Hepbur, Natalie Portman, Emma Strone, Jenifer lawrence, Pola Raksa, Anna Dymna oraz oczywiście Eva Green.

użytkownik usunięty

Zapomniałam jeszcze o Amber Heard

użytkownik usunięty

A jeszcze piękne są Selena Gomez, Gigi Hadid, Kendal Jenner, Penelope Cruz.

OK, każda z tych pań ma w sobie coś ciekawego, mogę powiedzieć że masz gust o ile naprawdę podobają ci się one a nie że wskazujesz je tylko dlatego że uznane są za piękne. Chyba wiesz o co mi chodzi.

użytkownik usunięty
nudecroft

Nie, uważam że są piekne. Moim zdaniem mają tą coś

użytkownik usunięty

Teraz ty podaj swoje typy?

OK, uważam że Alexzandra Johnson kanadyjska piosenkarka była kiedyś piękna, teraz już mniej.
Taka aktorka która się nazywa KaDee Strickland była kiedyś piękna i w sumie nadal jest ale wiadomo człowiek się zmienia.
Kristen Wilson też była piękna.

Mélissa Theuriau

nudecroft

Chyba piszesz o tych Polkach z grzeczności. Tak szczerze, to nawet do Ukrainek, czy Bułgarek nie mają startu. Nie mówiąc już o reszcie świata...

Volfram

W każdej nacji znajdziesz piękne kobiety ale statystycznie najwięcej jest ich w Polsce.

Poza tym to nie zależy od nacji tylko od indywidualnych osób ponadto dla porównania Amerykanie mogą mieć więcej pięknych kobiet gdyż Ameryka to ogromne terytorium w którym mieści się wiele Polsk więc jeśli tak jest to jest to uwarunkowane tym że Ameryka jest naprawdę potężna mówię o USA.

W Polsce na jeden kilometr kwadratowy przypada 1, 2 piękna buźka natomiast w Ameryce żeby ujrzeć ślicznotkę potrzeba kilkunastu kilometrów.

nudecroft

Amerykanki to w ogóle jest spasiona patologia. Podobno grube amerykanki czasami pożerają swoich mężów, jak modliszki.

Volfram

Ameryka to taki wielki tygiel są w nim ładne kobitki ale i brzydkie.

Takim stereotypem Amerykanki to ruda piegowata z zadartym noskiem ale czasem zdarzają się ładne.

nudecroft

Oczywiście, że tygiel. Miałem przyjemność poznać Amerykankę rdzenną. Wspaniała kobieta.

Volfram

Spox :)

użytkownik usunięty
Anabelle09

Myślę, że ogólnokrajowy zachwyt nad jej trudną urodą powinien być motywujący dla większości Polek. O gustach się nie dyskutuje, ale patrząc obiektywnie, ona jest co najwyżej przeciętna, jeśli wręcz nie brzydka. Jednak te nieskażone myślą spojrzenia, flegmatyczny styl gry jakoś tak działają na polskich facetów, że głupieją na jej punkcie. No nie chcę wywoływać sobie lawiny hejtu w moją stronę, bo rozumiem, że każdemu może się podobać kobieta, jaką chcę, ale muszę też zabrać głos w tej dyskusji, by pokazać, że nie jest idealna dla wszystkich. Obecnie jest przynajmniej 10 aktorek w podobnym wieku znacznie piękniejszych i lepiej grających od niej.

Anabelle09

kurde właśnie się dowiedziałem , ze to naturalna blondynka .... szok ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones