PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869476}

Trzej Muszkieterowie: Milady

Les Trois Mousquetaires - Milady
5,8 656
ocen
5,8 10 1 656
Trzej Muszkieterowie: Milady
powrót do forum filmu Trzej Muszkieterowie: Milady

Wiadomo kiedy w Polsce będzie premiera i gdzie będzie grany?

izalek16

Niestety wciąż nie wiadomo :(

izalek16

Podbijam pytanie, też jestem cioekawa czy ktoś coś, czy nikt nic i premiery nie będzie, bo kino historyczne i nie po angielsku zeżarł amerykański Napoleon i równie amerykańskie Marvele

Renata_Zybura

Premiera pierwszej części w Polsce była miesiąc później, mam nadzieję jednak, że pani obawy się nie potwierdzą. https://www.sfp.org.pl/box_office?b=600

Langemarck

To było oczywiste, że box office w Polsce na kolana nie powali. To nie jest kolejna amerykańska bombastyczna wariacja nie na temat,.. tylko francuska adaptacja (nie do końca wierna, ale pomińmy to) bez milionowego wsparcia reklamowego. Ten film nie ma promocji, ani szerokiej dystrybucji w multipleksach, zatem to wersja dla koneserów. Szału frekwencyjnego nie będzie, zresztą mam to gdzieś. Niech po prostu pokażą w kinie i mogę obejrzeć nawet przy pustej widowni.

ocenił(a) film na 9
Renata_Zybura

Bardzo niedoceniony film. Chciałabym żeby Polacy robili takie filmy jak ten. Cały świat już widział muszkieterów tylko w Polsce cisza. Ale to dno Napoleon był.

Romy

hajs musi się zgadzać

ocenił(a) film na 2
Renata_Zybura

Bardzo mnie to cieszy, tak głupawej profanacji oryginału książkowego dawno już nie było

Renata_Zybura

Pierwsza część była bardzo przeciętna i, niestety mamy do czynienia ze zmarnowanym potencjałem ... Zbyt starzy Atos, Portos i Aramis, zero klimatu przygodowości, bardzo ciemne zdjęcia, brak chemii między postaciami, widać ją tylko pomiędzy D'artagnanem i Konstancją ale to za mało. Film nie jest tragiczny, da się go obejrzeć ale jest to rozczarowanie, zważywszy na to, że jest to film Francuski, więc wypadałoby wymagać więcej.

Renata_Zybura

Doczekałyśmy się, wpadło na Prime np.

izalek16

Premiera BD : Francja 17 04, Czechy też kwiecień, Polska ?, może trafi do kina ...

izalek16

Niestety, ale druga część ominie nasze kina i w kwietniu trafi bezpośrednio na VOD. Info potwierdzone przez polskiego dystrybutora.

Mr_J0jk0

Nie takiej wiadomości oczekiwałam :(

izalek16

Podaną już dokładną datę, premiera VOD 18.04.

Mr_J0jk0

Dzięki :) nadrobię na VOD w takim razie. A szkoda

Mr_J0jk0

Bez sensu :(

izalek16

Mimo znania tej opowieści i przerabiania jej już w kilku wersjach pierwszą część oglądało się naprawdę bardzo przyjemnie. Czekam na drugą bo zapowiada się kolejne dobre kino.

Piotrek_K79

W pełni się zgadzam. Ile razy można kręcić tę samą historię jota w jotę. To dobrze, że wprowadzili jakieś zmiany. Drugą część też chętnie obejrzę. Eva Green świetna w roli kuszącej Milady.

izalek16

jest na ekino

krzy00

Widzę na Prime :) w końcu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones