PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475975}

Pęknięcia

Cracks
7,1 22 114
ocen
7,1 10 1 22114
Pęknięcia
powrót do forum filmu Pęknięcia

jak się wyróżniasz na plus to zginiesz wśród gorszych od siebie, a pierwszym który Cię załatwi
będzie ten który ma największe nieleczone kompleksy. Samo życie, zwłaszcza teraz gdy głupota
jest niezwykle ceniona i promowana. Aż strach się wychylać. Bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 7
jacket

Eva Green jak dla mnie po mistrzowsku wcieliła się w taką mroźną i ponurą postać. Aż mnie ciarki przeszły kiedy wytężała te swoje wielkie oczy. brrr. Ale czy pani punkt "G" miała jakieś nieleczone kompleksy czy po prostu sieczkę w bani? Czyyyyy chodzi Ci o te naiwne dziewczęta zapatrzone w dorosłą bajkopisarkę, które próbowały zdobyć trochę od niej blasku doskonałości? Gdzie na końcu oczywiście w porywie złości i tępego (spłyconego) myślenia pobiły ducha winną dziewoję przyczyniając się tym samym do jej tragicznej śmierci... Ja to tak po części interpretuje :)
A, i tak na marginesie nie podobały mi się niektóre sceny zbyt teatralne i odrealnione. Tak, jak śpiewanie jednej dziewczynki podczas, gdy - mniemam - gosposia, pełna przerażenia stwierdza, że zniknęła Fiamma, a ta dalej sobie nuci pod nosem i dołącza druga tworząc chórek :) dziwne to takie....

ocenił(a) film na 10
DoloresBrunilda

nieleczone kompleksy miała ta nauczycielka, co potwierdza wizyta w sklepie, gdzie z pewnej siebie kosmopolitki przeobraziła się w ażyciową osóbkę. gdy spotkała na swojej drodze osobę którą sama chciałaby być (hiszpańska uczennica) urażone faktem braku akceptacji z jej strony zwyczajnie ją zabiła. ja to tak widzę ;)

ocenił(a) film na 6
jacket

też tak to widzę.. Film jednak dla mnie był zbyt przewidywalny i czuję jakiś niedosyt.

Kaash

Jest przewidywalny od początku, ale dla mnie to jakoś nie miało kompletnie znaczenia... Ta muzyka, te widoki, te kostiumy... Aż miałam ochotę wskoczyć do wnętrza tego filmu... :)
Jedyne, czego żałuję, to to, że nie było nic więcej o młodości tej nauczycielki. Czegoś, co by lepiej wyjaśniało jej charakter i sposób postępowania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones