PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486130}

300: Początek imperium

300: Rise of an Empire
6,1 95 292
oceny
6,1 10 1 95292
5,2 11
ocen krytyków
300: Początek imperium
powrót do forum filmu 300: Początek imperium

Niestety nie przebrnąłem przez to cudo. Być może z tej banalnej przyczyny, że nie specjalnie mnie porywają hektolitry wylewanego na ekranie czegoś co ma być krwią, nie zapiera mi tchu hurtowe odcinanie rąk, nóg i innych części, z których normalnie składa się człowiek, nie powala mnie epatowanie ćwiartowaniem, paleniem, topieniem i wypruwaniem wnętrzności. Może komuś się to podoba, może kogoś to podnieca, może. Dla mnie jest to beznadziejnie próżny i idiotyczny obraz zrealizowany z nisamowitym rozmachem, służącym zaspokajaniu sadystycznych instynktów. Zdecydowanie polecam ten twór wszelkiego rodzaju dewiantom, będziecie usatysfakcjonowani. Normalni widzowie mogą sobie oszczędzić sycenia zmysłów bezprzedmiotową jatką.

ocenił(a) film na 3
cezarro

No wiesz, myśle, że to co opisujesz jako wady było założeniem filmu. Nikt tutaj nie starał się stworzyć dzieła przełomowego, ze skomplikowaną fabułą. Chcieli chlapać litrami krwi i pokazywać latające flaki i tak też zrobili. Czyli Twój zarzut byłby słuszny jeśli ktoś by udawał, że cokolwiek próbuje przekazać tym filmem, ale to coś z założenia jest kierowane do fanów rzeźni więc oskarżasz garbatego, że nie jest prosty.

ocenił(a) film na 4
drjak

Nikogo o nic nie oskarżam ani nie stawiam zarzutów. Oceniam i to wszystko. Nie interesuje mnie co było założeniem filmu ponieważ ten gniot nie jest wart jakiegokolwiek zastanawiania się. Nie pasują mi "dzieła" rodem z rzeźni i do bezmózgich fanów rzeźni adresowane. Przekazałem to niewystarczająco jasno?

ocenił(a) film na 3
cezarro

Ależ doskonale Ciebie zrozumiałem, po prostu zdziwiła mnie taka reakcja z Twojej strony na ten pokraczny film. W mojej opini film nawet nie zasługuje na komentarz i to, ze Tobie odpisałem, wyniknęło jedynie z przypadkowego kliknięcia... ;)
To kompletna kupa i z takie było założenie.

drjak

W całej rozciągłości zgadzam się z przedmówcami, bo choć dane mi jest przebywać w pokoju z telewizorem, w którym hbo hd emituje w/w film, pozwolę sobie dokonać oceny po zaledwie 15 min seansu, w sumie nic mnie nie dziwi, bo na moje zdziwienie film musi nieco zasłużyć, poza oceną: 6,2??!! chyba za walory historyczne i popularyzowanie szerszej widowni jakże ciekawego okresu historii starożytnej, jakim są zmagania Greków z Persami...
pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones